V nakladatelství Kazda vyšla nová edice malých encyklopedií o zvířatech. Pojďte nahlédnout. U nás doma nadchla prvňačku, řadu nových věcí se však dozvěděla i páťačka.

MALÉ ENCYKLOPEDIE O ZVÍŘATECH PRO DĚTI

Obě tyto encyklopedie jsou vhodné pro společné čtení pro děti od 4 let. Jakkoliv typ písma to začínajícím čtenářům příliš neulehčuje, přesto doporučuji i pro první samostatné čtení. Celostránkové ilustrace zaujmou na první pohled malé i velké čtenáře.

CHODÍ MÝVAL BRZY SPÁT? ZVÍŘATA A JEJICH DEN
Encyklopedie pro děti
Podrobnosti o knize – TADY!

Tato encyklopedie seznámí děti s více než 50 druhy zvířat. Poznají, jak vypadá jejich den. Děti rozhodně budou žasnout, v čem všem jsou nám podobná.

Encyklopedie o zvířatech pro děti

Kniha je rozdělena do kapitol podle každodenních činností: bydlení, jídlo, pití, čištění zubů, hraní. Má 29 stran.

KDOPAK SE TU CHECHTÁ? ZVÍŘATA A JEJICH POCITY

Zvířata se spolu nemohou dorozumívat slovy jako my lidé, ale mají svůj vlastní jazyk. Umějí se radovat, dokážou se pěkně rozzuřit a mohou se i bát. A všechno tohle vyjadřují svým tělem.

Encyklopedie pro děti
Akční cena nyní – TADY!

Tato encyklopedie je rozdělena do kapitol podle pocitů – láska, strach, štěstí, smutek, radost a hněv. Kniha nejen seznámí děti se zvířaty a jejich pocity, ale rozhodně otevírá diskusi nad jejich vlastními prožitky. Schopnost emoce rozeznávat a správně je pojmenovávat je možná za podpory rodiče už ve velmi útlém věku.

Encyklopedie o zvířatech pro děti

V této sérii malých encyklopedií pro děti najdete další dva díly. Všechny tyto knihy přinášejí řadu zajímavých faktů i ilustrací.

Četbu encyklopedií můžete doplnit shlédnutím dokumentárního filmu. Víte, že ty nejlepší, už jsou online? TADY!

Další knižní tipy pro děti najdete na blogu – TADY!

Obě knihy jsem získala v rámci svého svobodného výběru mezi recenzními výtisky od online knihkupectví Knihcentrum.cz

One Reply to “O ZVÍŘATECH”

  1. Děkuji za krátké představení, škoda, že nebylo podrobnější. Nakladatelství Kazda vydává opravdu krásné knihy o přírodě a zvířatech, některým jsem také neodolala a mám je doma. Věřím, že až dítě doroste, ocení je. Zdraví Ivet (https://knizkyzpaloucku.blogspot.com/).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *