Hledáte knihu jako odměnu za vysvědčení pro prvňáčka či druhačku? Pojďte si prohlédnout novinku od Kataríny Fiala a o jednu z jejích knih si zasoutěžit.

1. A

Letošní novinka Kataríny Fiala vypráví veselý příběh sedmileté holčičky Káti. Deníkovou formou se dozvíte, co vše se může stát během druhého pololetí prvního školního roku.

1.A. - Katarína Fiala

 Prolistovat knihou 1.A. můžete tady.

Kniha je vhodná pro společné čtení s dětmi, pro začínající čtenáře může být náročná kvůli množství textu. Naopak už mírně pokročilým čtenářům udělá radost 129 samostatně přečtených stran. S mojí prvňačkou se při čtení střídáme. Delší kapitoly já, kratší ona.

O navazujícím díle jménem 2.A. jsem na blogu psala již před dvěma lety.

2. A

SOUTĚŽ O KNIHU 1. A I 2. A

Teď mám pro vás připraveny obě knihy 1.A. i 2.A. Stačí odpovědět na jednu otázku tady na blogu nebo na Instagramu.

Jaká kniha nadchla nejen děti, ale i Vás při společném čtení?

Soutěž bude probíhat od 18. 6. 2020 do 25. 6. 2020 do 12,00 hod. Vylosované jméno 1 výherkyně (zasílací adresa musí být v ČR) zveřejním tady na blogu 25. 6. 2020. Odešlu obratem.

N E Z A P O M E Ň T E  

Současně být fanouškem FB profilu 3dmamablog nebo sledovat můj profil na IG @3dmamablog

Další knižní tipy pro děti najdete TADY!

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

13 Replies to “KNIHA ZA VYSVĚDČENÍ”

 1. Moc se nám s dcerou při společném čtení líbila kniha Justýnka a asistenční jednorožec a určitě ji doporučujeme.

 2. Hezký den, děkuji za super tip.
  My v poslední době četly Pohozené kšandy kamaráda Standy a Mistr sportu skáče z dortu a čteme je pořád dokola. S 3 a 6letou, ale baví to i mě 🙂 jsou vtipné, ale krátké. Z delšího čtení milujeme Heidi, děvčátko u hor.

 3. Nás zaujala kniha ranč Stříbrný poník – úžasná kniha, zvlášť pro ty co milují koně. 🙂

 4. Bylinkové království od Gabriely Doskočilové, příběhy pro malé děti, kdy se seznámí s různými bylinkami a jejich účinky.

 5. Veškeré pohádky a příběhy o zvířatech, například O prasátku Lojzíkovi, O čertovi, série Stříbrný poník, série Záchranná stanice pro zvířátka, Snížek, Baba Jaga a další ruské pohádky a mnoho dalšího.

 6. Zdravím, díky všem za tipy. Náhodný generátor vybral pro 1.A. komentář Heleny K. a pro 1.B. Hanu Musilovou (komentář IG). Oběma gratuluji a posílám email o výhře.
  Pěkný večer.

 7. Nám se hrozně se synem líbila kniha o Skřítku Permoníčkovi, jak se narodil a jaká různá dobrodružství prožil v lese s kamarády. Navíc knihu doprovází moc hezké obrázky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *