Podívejte se spolu s dětmi houbám pod klobouk! Díky této knize nakladatelství Host můžete děti seznámit s nejkrásnější, nejpodivnější, nejvzácnější i nejlegračtější houbou na světě. Pojďte nahlédnout.

Kniha vyšla loni a stejně jako každá jiná dětská kniha z nakladatelství Host zaujme čtenáře v každém věku na první dotyk. Nemusíte být odborníkem na papír, přesto jejich knihy můžete poznat i se zavaznýma očima. Je to opravdu radost na první prolistování!

KLUB PŘÁTEL HUB

Autorkou je kanadská výtvarnice Élise Gravelová, jejíž ilustrace osloví předškoláky i mladší školáky.

Klub přátel hub

Samotný text je srozumitelný a děti rozhodně nezahlcuje informacemi. Použitý font nepatří mezi mé oblíbené, ale knize sluší a moje prvňačka jej četla bez obtíží. Nebyla to však její první kniha s malými tiskacími písmeny.

Klub přátel hub

Pro začínající čtenáře může být zvolený font komplikovanější. Společné čtení a střídání nad textem jim však pomůže překonat náročnější úseky.

Klub přátel hub

Kniha má 56 stran. Je to přesně tolik, kolik mladší školáci jsou ochotni věnovat tématu „houby“. Doporučená cena je 259 Kč, nyní je za akční cenu 207 Kč v online knihkupectví Knihcentrum.cz – TADY!

Knihu jsem získala v rámci svého výběru mezi recenzními výtisky od Knihcentrum.cz

Klub přátel hub

Ukládáte si inpiraci na Pinterest? Nezapomeňte na tuto knihu. Další ověřené knižní tipy najdete na nástěnce Děské knihy. V této chvíli už je tam přes 200 tipů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: