Inspiraci pro cestování s dětmi jsem řadu let hledala na netu tak různě – od sledování hastagů na Instagramu, přes cestovatelské blogy, magazíny a FB cestovatelské skupiny. Poslední plánování cesty mi výrazně usnadnil Tripadvisor. Výlet do Londýna byl nakonec jednodušší, než jsem očekávala.

Zároveň se místní online komunita zdá být daleko více tolerantnější k různým způsobům cestování či života než FB cestovatelské skupiny. Tam mi čím dál častěji vadí, že jediný správný způsob poznávání světa je jen ten jejich.

Čím více dětí někdo má, tím méně je přesvědčený, že může někomu v čemkoliv radit. I při stejném přístupu, shodných rodičích, děti reagují jinak a ověřené nefunguje ani v rámci rodiny! Možná je to jen specifikum této doby, že si každý druhý myslí, že jeho způsob života či cestování je ten nejlepší. Cestování je pro naši rodinu především společně strávený čas bez ohledu na kilometry, ojedinělost či popularitu zážitků. Jediné, čím jsem si jista, že navzdory občas únavným přípravám, je nám spolu na cestách dobře.

Ověřené tipy mi usnadňují plánování. Nikde jinde se mi zatím nepodařilo ověřit tolik informací k cestování s dětmi jako právě tady. V rámci svých časových možností se snažím inspiraci vracet.

Budu ráda, když se tam potkáme. Změna podoby Tripadvisoru určitě prospěla. Co myslíte?

Cestujeme s dětmi
Cestujeme s dětmi nejen v zahraničí, ale i v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: