Zajímá Vás jaký byl letošní MAMAFEST? Jaké tipy pro začínající podnikatelky tam zazněly? Našla jsem tam, co jsem hledala? Pojďte krátce nahlédnout.

MAMAFEST 2019

MAMAFEST je mini konference pro maminky a ženy, které už podnikají nebo teprve o podnikání uvažují. Letos v Praze probíhal její druhý ročník. Já jsem si tam šla především pro inspiraci, možná pro malé popostrčení na podnikatelském poli.

 Dostalo se mi řádného „nakopnutí“, neboť nejen přednášky, ale zejména sdílené příběhy žen byly mimořádně inspirativní.

Panelová diskuse s e-shopařkami

Zajímavá byla i panelová diskuse e-shopařek, která krásně ukázala, že univerzální přístup k podnikání neexistuje. Odlišný přístup k životu a naše osobní priority ovlivňují i samotný způsob podnikání.

Důkaz, že sebereflexe a životní nadhled jsou velmi inspirativní, jsme viděly hned v první přednášce „Od nápadu k podnikání“ od Margarety Křížové.

Její osobitý pohled na život ženy a rovnováhu v životě je velmi osvěžující. Nadhled a její moudré rady uplatníte nejen při podnikání. Určitě doporučuji podívat se i na její blog.

Není jen o podnikání!

Neméně zajímavá je i její kniha Z deníku investorky – Jak podnikat a nezbláznit se.

ROZJEZD PODNIKÁNÍ

Pro začátek podnikání jsem si odnesla pár praktických rad i AHA momentů. Přehled zajímavých odkazů týkajících se podnikání najdete na webových stránkách Mamafestu.

V souvislosti s mým nápadem mě hodně zaujal SimpleShop. Plánujete-li online prodej, možná se Vám bude hodit tento jednoduchý prodejní systém. Pomocí widgetu jej lze přidat přímo na web. Pro IT samouky jako jsem já je tohle rozhodně zajímavá varianta ve srovnání s eshopovým řešením.

Druhá informace, která mě velmi překvapila, se týká kampaní na Hithitu. Oceňuji, že Jana z blogu Sdětmivbaglu.cz sdílela konkrétní informace o přípravě kampaně. Na Hithitu můžete její projekt podpořit už jen 9 dní.

Plánujete-li letní dovolenou v Rakousku, možná se Vám bude hodit její průvodce, který se právě chystá vydat. Je určený zejména pro rodiny s malými dětmi (0-10 let) a pro ty, kteří preferují kratší, nenáročné výlety o délce max. 5 km.

Více info ►►►  TOULKY S DĚTMI V BÁGLU – RAKOUSKÉ ALPY A OKOLÍ.

Přemýšlíte, zda začít podnikat?  Jste na začátku podnikání? Určitě příští rok zvažte účast na Mamafestu. Do té doby můžete další zajímavé tipy najít ve veřejné skupině na FB Mamafest.

One Reply to “MAMAFEST 2019”

  1. Jeee, ja byla take, treba se tam priste potkame 😉 a souhlasim, bylo to inspirativni, hlavne pribehy o tom, ze to opravdu jde 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: