Další tipy na vánoční dárky jsou tady. Tentokrát pro kluky a holky ve věku 4 až 6 let. Pojďte nahlédnout. Shrnula jsem na jednom místě naše letošní tipy.

TIPY NA DÁRKY PRO KLUKY A HOLKY VE VĚKU 4 AŽ 6 LET

U nás v tomto věku vždy fungovaly samolepky. Naposledy u nás bodovala zoubková víla, která přinesla Prvních sto slov v angličtině. Samolepky zatím fungují i na opakované opatrné přemisťování. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Akční cena 128 Kč ►►►na odkazu pod fotkou.

Stejně tak velkým hitem byl sešit o Benátkách. Naprosto skvělá příležitost pro nás se vrátit k letošnímu výletu do Itálie. Ve stejné edici vyšel i Londýn.

Novou sadu z edice Emušáků můžete na blogu vyhrát právě teď.

Pája a bleší cirkus
Více info na odkazu pod fotkou.

Hledáte-li zajímavou hru, mrkněte na naše letošní tipy v kategorii článků Hrajeme si. Každá z nich u nás měla dlouhodobý úspěch, což se u řady her pro děti v této věkové kategorii říct nedá. Samaja i Ubongo jsou hry, které baví děti nejen školkáčky, ale také i školáky.

HRA NAJDI TO!

SAMAJA – ZVĚDAVÁ PLANETA

UBONGO

U nás letos nejmladší dostane retro kousek v podobě hry Logic. Narazila jsem na ni v eshopu Hugo chodí bos, jejichž kamenná prodejna kousek od divadla Minor v Praze je plná nejen nádherných hraček, ale také vstřícnosti a pozitivního přístupu. Je tam radost nakupovat.

Předplatné časopisu se u nás loni osvědčilo, dárek dělal radost opakovaně celý rok. Letos jsme vybrali pro předškolačku vybrali časopis Ben Já Mína.

BEN JÁ MÍNA

KNIŽNÍ TIPY PRO DĚTI VE VĚKU 4 AŽ 6 LET

Máte-li doma nadšeného počtáře, velkou radost určitě udělá jakákoliv sčítací kniha.

VELIKÉ SČÍTÁNÍ ZVÍŘAT

Velká kniha o strachu je opět kniha, která u Vás doma zůstane delší dobu. I mladší školáci si tam najdou to svoje. Ke knize se opakovaně vracíme. Žádnou další knihu o strachu nebudete potřebovat.

VELKÁ KNIHA O STRACHU

A Nelly? Moje srdcovka, ke které se i já ráda vracím.

V CO VĚŘÍ NELLY BUTTERFLY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: