Originální látková kniha moje děti zcela minula. Cena jedné stránky byla tenkrát daleko za mojí ochotou upřednostnit v našich potřebách její nákup. Možná kdybych věděla jak na to, vyrobila bych ji sama. Nakladatelství Grada však podrobný návod, jak vyrobit látkovou knihu vydalo teprve teď. Pojďte nahlédnout a díky odpovědi na jednoduchou otázku ji můžete vyhrát.

Látková kniha (Quiet Book) obsahuje stránky s aktivitami pro děti. Záleží jen na Vás, jaké aktivity pro své dítko vyberete.

Jak kniha funguje můžete shlédnout v tomto videu:

Další tipy jsem uložila na Pinterestu – QUIET BOOKS – INSPIRACE.

Knihu VYROBTE SVÉMU DÍTĚTI ZÁBAVNOU KNIHU můžete díky nakladatelství Grada vyhrát i tady na blogu.

Podmínky soutěže jsou pořád stejné – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a být fanouškem tohoto blogu.

Jaká další dětská kniha z edice Bambook Vás zaujala? Kdo ví – možná další soutěž bude právě o ni. Vybírat můžete tady.

Náš tip zazněl v článku O Praze dětem – knihu O mužíčkovi, který zastavil pražský orloj by opravdu byla škoda minout.

N E Z A P O M E Ň T E ❤ 

Současně být fanouškem FB profilu 3dmamablog nebo sledovat můj profil na IG @3dmamablogNemáte-li účet na FB, sledujte blog prostřednictvím emailu – přihlášení k odběru nových článků je na blogu vlevo dole.

Kdo soutěž nasdílí na FB či IG, bude do losování zapojený dvakrát, stejně tak se zdvojnásobí šance, pokud zmíníte kamarádku, kterou by soutěž mohla zajímat.

Své tipy můžete sdílet i na IG pod hastagy #soutez3dmamablog.

Soutěž bude probíhat od 19. 4. 2018 do 3. 5. 2018 do 12,00 hod. Vylosované jméno 1 výherkyně (zasílací adresa musí být v ČR) zveřejním tady na blogu 4. 5. 2018.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

12 Replies to “SOUTĚŽ: JAK VYROBIT QUIET BOOK”

  1. S malým zpožděním jsem vyhlásila výherkyni knihy jen na Instagramu. Díky dovolené jsem si sice dala IT detox, ale neměla jsem přístup ani na FB ani k mailům. Dnes po návratu jsem ihned výherkyni Kláře Hanoldové napsala. Gratuluji! Omlouvám se za zpoždění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: