Šmoulové jsou jedna z televizních vzpomínek mého dětství. Konkurovat jim mohla jedině Rychlá rota. U nás doma vzhledem k převaze ženského pohlaví už roky „jedeme“ v princeznách. Ani nespočítám jak dlouho u  nás „bydlí“ princezny Anna a Elsa. To mi však nebrání, abych nevyhlásila na blogu ve spolupráci s online knihkupectvím

Š M O U L Í   S O U T Ě Ž 

 o tyto 3 plyšové šmouly – Koumáka, Fešáka a Mlsouna.

A nejedná se o žádné drobky, každý z nich měří 45 cm. Jejích akční cena je nyní 559 Kč.

Šmoula Mlsoun
Šmoula Fešák
Šmoula Koumák

Podmínky soutěže jsou pořád stejné. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a být fanouškem tohoto blogu.

Jakou dětskou knihu z nabídky knihkupectví Knihcentrum můžete doporučit ostatním Vy? Co právě teď společně s dětmi čtete?

Nabídka beletrie pro děti a mládež je tady.
Hledáte-li naučnou literaturu pro děti, najdete ji zde.

Naše tipy můžete najít u nás na blogu na stránce KNIHY.

N E Z A P O M E Ň T E ❤ 

Současně být fanouškem FB profilu 3dmamablog nebo sledovat můj profil na IG @3dmamablogNemáte-li účet na FB, sledujte blog prostřednictvím emailu – přihlášení k odběru nových článků je na blogu vlevo dole.

Kdo soutěž nasdílí na FB či IG, bude do losování zapojený dvakrát, stejně tak se zdvojnásobí šance, pokud zmíníte kamarádku, kterou by soutěž mohla zajímat.

Své tipy můžete sdílet i na IG pod hastagy #soutez3dmamablog.

Soutěž bude probíhat od 3. 4.2018 do 14. 4. 2018 do 12,00 hod. Vylosované jména 3 výherkyň (každá 1 šmoula, zasílací adresa musí být v ČR), zveřejním tady na blogu 16. 4. 2018.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Pro všechny malé i velké fanoušky šmoulů jsem na Pinterestu uložila odkazy na šablony připravené k vytištění zdarma. Třeba se Vám budou hodit na šmoulí narozeninovou párty. Odkaz je pod obrázkem níže.

Pokud máte šmoulí tip na cokoliv, budu ráda, když pošlete inspiraci dál. Inspirujme se navzájem.

20 Replies to “SOUTĚŽ: ŠMOULOVÉ”

 1. Dcera miluje vsechny mozne Vecernicky a ted si oblibila “Povídání o pejskovi a kočičce”, ma jej na dvd a tak jsme poridili i knizku. Je uzasne, jak takovy stary vecernicek je stale v kurzu u deti v teto dobe. Takze za nas doporucujeme: https://www.knihcentrum.cz/Kniha/povidani-o-pejskovi-a-kocicce-9

  Sleduji i na fb a ig! ???
  A smouliky sledujeme kazdy vecer pred Vecernickem, takze by nas smouli plysak moooc potesil 🙂

 2. My můžeme doporučit České Vánoce Josefa Lady moc krásná kniha 🙂
  Sleduji na FB Vendula Janků

 3. Sleduji na FB – Petra Brázdová.
  U nás je nyní top Ledové království Nejkrásnější kolekce příběhů.

 4. S dcerami a nyní i s vnučkami máme rády knížku od Josefa Lady Moje abeceda. Říkadla umějí už moc pěkně. A na Šmouly jsme si hrály včera na pískovišti. Já byla taťka Šmoula :)))

 5. Určitě dopuručuji všem dětem, mládeži, ale také dospělým „Malého prince“

 6. S vnoučkem právě čteme Rychlé šípy, ale má moc rád i pohádky a šmoulové jsou jeho oblíbené. Taky ho zajímají knížky o zvířátkách.

 7. všechny jsou hezké,četla sem třeba TRADIČNÍ ČESKÝ PODZIM ted ale začnu nějakén
  pro nejmenší….

 8. Já děti nemám, ale s neteřemi čteme povídání o pejskovi a kočičce. Byla to i má oblíbená knižka, když jsem byla malá. pamatuji si, že jsem ji dostala od dědy, když jsem nastoupila do školy.

 9. Momentálně je to Káťa a Škubánek a O pejskovi a kočičce,jinak všechny večerníčky milujeme

 10. V současné době čteme s dětmi každý večer knihu 365 nejkrásnějších příběhů, hodně pohádek na každý den jedna a krásné obrázky, to je přesně něco pro ně.

 11. Když byly moje děti malé, tak milovaly Arabelu. Ostatně líbila se i nám dospělým. Šmouly a Rychlou rotu tu měla ráda vnoučata. Pravnučky tak ty milují Mášu. S dětmi jsme četly nejvíce Dášeňku, vnoučata milovala leporela – Kuřátko a obilí a Palečka a ještě různá říkadla, která jsem jim říkala. Takže za mně doporučuji Kuřátko a obilí a Palečka. Co se týká plyšáka Šmouly, tak pravnučkám by jistě radost udělal a třeba by se jim i seriál líbil

 12. Zdravím, děkuji všem za Vaše tipy. Generátor náhodných čísel vybral tyto 3 výherkyně:

  Petru Brázdovou, Janu P a Kateřinu Šrámkovou.

  GRATULUJI!

  Kdo nevyhrál, může se těšit na novou soutěž tady na blogu už zítra!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: