Hledáte tip na připravené velikonoční tvoření s dětmi? Potřebujete svůj čas na odpolední kávu? Nakoukněte dál, tahle sada stojí jen 69 Kč a i malým školkáčkům umožní samostatné tvoření bez rodičovské asistence a přípravy předem.

Sada obsahuje:
10 oboustranných zajíčků z tvrdého papírů, různé barvy (neni nutné vystříhávat)
5 archů barevných samolepek různých tvarů, jeden arch jsou oči a čumáčky
provázek na zavěšení, zajíčci už mají připravenou dírku na zavěšení


Potřebujete: pastelky, lepidlo, případně barvy, fixy

Jednodušší to už snad být nemůže, ne? Samolepek je opravdu hodně, jednoduše se odlepují z archu. Některé tvary mohou být příliš drobné pro nejmenší školkáčky, pětiletá problém neměla.

Jo a málem bych zapomněla, kdo nepoznal podle balení, sadu jsem koupila v DM drogerii (v jejich novém eshopu jsem ji však nenašla).

Naše šablony na velikonoční tvoření na blogu už příští týden. Teď jen malý přídavek k zajíčkům. My se je chystáme vyrábět z papírového sáčku. Potřebujeme je na naší velikonoční stopovanou – tentokrát budou zprávy obsahovat složitější hádanky, tj. potřebuju větší úložný prostor, než jen plastové vajíčko.

VELIKONOČNÍ ZAJÍČCI – ŠABLONA ZDARMA

 

►►►šablona (5 stránek) ke stažení přes Ulož.to

Velikonoční šablony ke stažení zdarma

Velikonoční omalovánky

Další inspirace pro Vaše velikonoční tvoření tady.

 

Akční cena 26 Kč – TADY!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: