Moje třetí vánoční zkratka bude zveřejněna až příští týden, dnes místo ní přichází tip na opravdu výjimečnou knihu, která v sobě ukrývá:

Mít o pár let méně, píšu si Ježíškovi právě o tuto interaktivní knihu v pravém slova smyslu. A co víc, celý příběh je upraven přímo na míru budoucímu majiteli či majitelce knihy. Nikoliv jen jménem či pohlavím, ale také adresou hlavního hrdiny či hrdinky, která bude zapracována do 3D mapy v knize.

Více informací o této výjimečné knize najdete na těchto webových stránkách.

Opravdu mě těší, že právě Vy máte teď možnost si o tuto knihu tady na blogu zasoutěžit. A navíc v termínu takovém, že kniha může být právě pod Vaším vánočním stromečkem.

Podmínky soutěže NEJSOU stejné jako vždy, prosím čtěte pozorně: 

1. Inspirujme se navzájem na téma VESMÍRNÉ DOBRODRUŽTVÍ.

Záleží jen na Vás a Vašich dětech, jakou formu zvolíte. Dětmi namalovaný obrázek, doma vytvořenou aktivitou, skládačku nebo tip na výlet? Své tipy můžete sdílet na IG pod hastagem #vesmirnedobrodruzstvi nebo na můj email. Zaslané fotky na email zveřejním na svém FB. Vynechme prosím tentokrát jiné knihy,hračky nebo hry na toto téma. Výjimkou můžou být poklady ukryté na půdách našich rodičů či babiček, popř. produkty z charitativních dílen.

V komentáři zde pod článkem mi prosím dejte vědět, kde soutěžíte.

2. Buď fanouškem FB profilu 3dmamablog. Nemáš-li účet na FB, sleduj blog prostřednictvím emailu – přihlášení k odběru nových článků je na blogu vpravo dole.

3. Kdo soutěž nasdílí na FB, bude do losování zapojený dvakrát, stejně tak se zdvojnásobí šance, pokud zmíníte kamarádku, kterou by soutěž mohla zajímat nebo budeš-li sledovat IG profil @zneznama.

4. Soutěž bude probíhat od 30.10.2017 do 27.11.2017 do 12,00 hod. Vylosované jméno výherkyně jedné knihy, která bude vytištěna podle jejího zadání, zveřejním tady na blogu 28.11.2017.

5. Zasílací adresa pro výhru musí být v ČR.

Inspiraci pro vesmírné dobrodružství můžete hledat také na mé nástěnce na Pinterestu – VESMÍR. Těším se na Vaše tipy – inspirace na tohle téma není nikdy dost.

Pořád nevíte? Složte podle tohoto návodu raketu a sdílejte fotku.

15 Replies to “VESMÍRNÉ DOBRODRUŽSTVÍ”

  1. Ahoj, celé září u nás probíhaly vesmírné hry, ale na tuhle krásnou knížku jsem nenarazila. Díky za ni. Soutěžím emailem.

  2. Pekna soutez a krasna knizka:-) jako vylet doporucuju Pevnost poznani v Olomouci, pro jistotu poslu i odkaz na mail.
    Sleduji Fb i IG.

  3. Odebírám blog na email, a doporučuju pražské planetárium. Nás baví, protože je i pro nejmenší děti. Nějaké omalovánky jsem našla, vytiskla, vybarvíme a pošleme příští týden. Na Pinterestu je toho hodně, vystřihovánka od Juchuu už taky čeká. Díky za tipy.

  4. Dobrý den, to je nádherná knížka! Jsem fanouškem na FB i odebírám novinky z blogu. A obrázek posílám na Váš e-mail.

  5. knižka vypada parádne…. v lete radi pozorujeme nočnú oblohu,zatial nemáme žiadny tip na vesmirnu hru s kterou by sme sa podelili a radi by sme do kina na film Lajka. sledujem vás na fb.

  6. Moja dcerka je uplne zalubena do mesiaca, takze kazdy den pozorujeme oblohu a vyplname lunarny kalendar 🙂 dnes sme vyrabali mesiac pomocou bublinkovej metody malby (obrazok je na instagrame 🙂 -misel_ad) knizka je ozaj kraasna 🙂

  7. Moje sedmiletá dcerka je do vesmíru úplně zažraná. Už druhým rokem navštěvuje astronomický kroužek, a někdy žasnu, co všechno o vesmíru ví, a co naopak já ne :). Nejvíc milujeme pak velké společné akce s kroužkem a rodiči na nedalekou hvězdárnu, kde mají vždy pro nás připravený nějaký zajímavý program. Pozorování 🙂 A v průběhu roku dostáváme SMS zprávy od vedoucích kroužků, na co se máme kdy zaměřit na sledování na obloze 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: