Nedávno jsem tady psala o zkušebním nákupu u eshopu Trendhim. Specializují se na pánské doplňky a šperky. Nákup proběhl bez problémů. Radost byla o to větší, že jsem dostala příležitost podělit se i s Vámi. Trendhim do soutěže věnoval 3 kravaty s vánočním motivem a 3 kožené pouzdra na kreditní karty.

Podmínky soutěže jsou stejné jako vždy: 

1. Buď fanouškem FB profilu 3dmamablog nebo sleduj IG profil @3dmamablog.cz.

2. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený dvakrát, stejně tak se zdvojnásobí šance, pokud zmíníte kamarádku, kterou by soutěž mohla zajímat.

3. Napište komentář pod foto na FB, zde pod článek nebo na IG – Co byste pro své muže či syny z nabídky eshopu Trendhim vybrali Vy? Odkaz na eshop Trendhim najdete pod logem.

Soutěž potrvá do neděle 5.11. 2017, v pondělí 6.11. 2017 vylosuji 6 výherkyň,  3 x kravata s vánočním motivem a 3 x kožená peněženka na kreditní karty.

15 Replies to “SOUTĚŽ S TRENDHIM”

  1. Ahoj Růži. Jé, kravaty vypadají skvěle 🙂 Já bych rozhodně brala nějakou peněženku nebo tašku pro svého muže. Krásné dny, Iva

  2. Zdravím, všem výhercům v soutěži s Trendhim ještě během dnešního večera potvrdím výhru na email, IG nebo FB, teď GRATULUJI veřejně tady:
    Kravatu s vánočním motivem získavají: Petra Mezírková, Cukr Káva, Džejn
    Kožené pouzdro na kreditní karty: Martina Stefkova, Katerina Spurna, Veronika Mikuskova
    Děkuji všem za účast! Kdo nevyhrál, ať nezoufá a mrkne na blog, soutěž o interaktivní knihu pořád běží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: