MOJE PRVNÍ KVÍZY – ZVÍŘATA jste měli možnost vyhrát v poslední soutěži tady na blogu. Ještě než prozradím jméno výherkyně, ráda bych tuto kvízovou hru alespoň ve zkratce představila. Kromě tématu ZVÍŘATA, existují také varianty FARMA a SVĚT KOLEM NÁS. Podrobnější informace k jednotlivým verzím najdete na odkazu pod logem.

Já sama jsem doma s dcerami (4,5 a 8 let) otestovala verzi pro starší děti, a to MOJE PRVNÍ KVÍZY – SVĚT, která je určena dětem od 5 let. 

Stejně jako u ostatních her patřící do vzdělavací sady jménem KVÍDO mě potěšila nejen samotná myšlenka hry, ale jako matku 3 dětí, velmi kvalitní zpracování – nejen úložné krabice, ale např. u této hry i puzzle a karty s otázkami. Čas vše prověří, ale tohle provedení má podle mě velkou šanci přežít i více než 3 děti.

Hra obsahuje: 50 kartiček s obrázky s 300 otázkami ve 2 úrovních obtížnosti, hrací kostku, 6 puzzle se 6 dílky a pravidla.

Děti házejí obrázkovou kostkou, a podle obrázku na ní odpovídají na příslušnou otázku na kartě. Otázky mají 2 úrovně, nebyl tedy problém zapojit 4,5 letou a 8letou. Náročnější otázky jsou vhodné pro děti od 7 let. Je-li otázka zodpovězena správně, hráč získává 1 díl puzzle. Cílem hry je složit celý obrázek. Kdo složí puzzle jako první, vyhrává.

Hra nyní v eshopu Albi stojí 314 Kč.

Od Albi by Vás také mohlo zajímat:

MOJE PRVNÍ ČESKO – opravdu skvělá hra pro skupinku dětí i s větším věkovým rozdílem, navíc obsahující vynález v podobě KOSTKOMATU, který rozhodně budete posouvat i k dalším hrám vyžadující hod kostkou.

LOGICKÉ HÁDANKY – ideální hra na cesty nebo na rozdělení do adventního kalendáře pro starší školáky.

KDYŽ ROBOTI BREBENTÍ – další z knížek z edice Kouzelného čtení

KVÍDO: CHYTRÉ VĚJÍŘE – kvízová hra pro děti nejen na cesty

SOUTĚŽ  S ALBI – VÝHERKYNĚ

Náhodný generátor čísel vylosoval Lenku Peškovou.  GRATULUJI!

Zpráva o výhře jí byla odeslána na FB.

Všem ostatním může být útěchou, že další soutěž bude zahájena už zítra ráno.

Prozradím jen, že tentokrát se bude losovat 6x.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: