MOJE PRVNÍ KVÍZY – ZVÍŘATA jste měli možnost vyhrát v poslední soutěži tady na blogu. Ještě než prozradím jméno výherkyně, ráda bych tuto kvízovou hru alespoň ve zkratce představila. Kromě tématu ZVÍŘATA, existují také varianty FARMA a SVĚT KOLEM NÁS. Podrobnější informace k jednotlivým verzím najdete na odkazu pod logem.

Já sama jsem doma s dcerami (4,5 a 8 let) otestovala verzi pro starší děti, a to MOJE PRVNÍ KVÍZY – SVĚT, která je určena dětem od 5 let. 

Stejně jako u ostatních her patřící do vzdělavací sady jménem KVÍDO mě potěšila nejen samotná myšlenka hry, ale jako matku 3 dětí, velmi kvalitní zpracování – nejen úložné krabice, ale např. u této hry i puzzle a karty s otázkami. Čas vše prověří, ale tohle provedení má podle mě velkou šanci přežít i více než 3 děti.

Hra obsahuje: 50 kartiček s obrázky s 300 otázkami ve 2 úrovních obtížnosti, hrací kostku, 6 puzzle se 6 dílky a pravidla.

Děti házejí obrázkovou kostkou, a podle obrázku na ní odpovídají na příslušnou otázku na kartě. Otázky mají 2 úrovně, nebyl tedy problém zapojit 4,5 letou a 8letou. Náročnější otázky jsou vhodné pro děti od 7 let. Je-li otázka zodpovězena správně, hráč získává 1 díl puzzle. Cílem hry je složit celý obrázek. Kdo složí puzzle jako první, vyhrává.

Hra nyní v eshopu Albi stojí 314 Kč.

Od Albi by Vás také mohlo zajímat:

MOJE PRVNÍ ČESKO – opravdu skvělá hra pro skupinku dětí i s větším věkovým rozdílem, navíc obsahující vynález v podobě KOSTKOMATU, který rozhodně budete posouvat i k dalším hrám vyžadující hod kostkou.

LOGICKÉ HÁDANKY – ideální hra na cesty nebo na rozdělení do adventního kalendáře pro starší školáky.

KDYŽ ROBOTI BREBENTÍ – další z knížek z edice Kouzelného čtení

KVÍDO: CHYTRÉ VĚJÍŘE – kvízová hra pro děti nejen na cesty

SOUTĚŽ  S ALBI – VÝHERKYNĚ

Náhodný generátor čísel vylosoval Lenku Peškovou.  GRATULUJI!

Zpráva o výhře jí byla odeslána na FB.

Všem ostatním může být útěchou, že další soutěž bude zahájena už zítra ráno.

Prozradím jen, že tentokrát se bude losovat 6x.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: