Vánoce se blíží, narozeniny má každý rok a výročí svatby taky někdy stihneme oslavit.  Hmotné dárky si pamatuju na začátku našeho vztahu, následně pak na začátku manželství. Jakmile jsme díky mateřské dovolené přešli do situace jeden společný účet a poměrně omezený finanční rozpočet, začali jsme se obdarovávat především zážitky. Oslava čehokoliv přece jen byla a pořád je dobrá záminka zažít společně i něco mimo naše běžně nastavené hranice a prostor. Některé zážitky měly menší, jiné větší úspěch – každopádně si je oba pamatujeme a rádi na ně vzpomínáme. Jakýkoliv důvod slavit, ať už je oslavenec kdokoliv z nás, bereme především jako příležitost strávit čas spolu bez dětí.

Úspěch u nás doma vždy má:

 1. SUSHI – milujeme sushi oba, ale jen při speciálních příležitostech si můžeme dopřát tu nejvyšší kvalitu. Kvůli sushi oba oželíme i nový zimní kabát – to jen na vysvětlenou, jaké jsou naše priority:-) Navíc na výborném sushi je možné si pochutnat i v případě, že nemáte hlídání pro děti. A ne, nebudu psát o krabičce z Rohliku.cz.  Mrkněte k SushiQueen, která umí dopravit sushi to nejvyšší kvality přímo až k Vám domů

 2. KURZY – na různá témata od vína, přes kávu až k montessori kurzům –  během několika hodin podstatné rozšíření vlastního obzoru. Vždy poznáte lidi, kteří pro něco mají vášeň a to je strašně fajn.  Jen namátkou zmíním paní Štarklovou a její montessori kurzy (včetně kurzu speciálně jen pro muže). Když tak nad tím přemýšlím, tohle je téma na další článek. Uděláte mi radost, když mi dáte tip na kurz či na zajímavý workshop. Paddleboard na Vltavě nás už čeká:)

3. VOUCHER PRO RELAX A ODPOČINEK – masáž, wellness odpoledne jen pro dva. Příjemným překvapením byl loni k Vánocům pro mého muže voucher do klasického pánského holičství.

4. DIVADLO – pokud jste z Prahy, mrkněte na Studio Dva. Na některé představení je třeba kupovat vstupenky s předstihem, ale po 6 letech života v Praze je tohle divadlo, kam se nejčastěji vracíme. A navíc od letošního podzimu tam přešla i Eliška Balzerová s představením Můj báječný rozvod.

Inspiraci pro hmotné dárky jen pro muže můžete najít v eshopu dánské společnosti Trendhim. Měla jsem možnost vyzkoušet testovací nákup a jediným problémem, který při nákupu nastal je šíře sortimentu. Najdete tam opravdu vše, i to co jste vůbec netušili, že by Váš muž mohl potřebovat. A nejspíš ani on.

Zajímavý je „Look týdne“, který přináší každý týden novou inspiraci včetně odkazů na jednotlivé produkty.

Můj muž je poměrně konzervativní, já jsem se tedy do žádných experimentů nepouštěla a objednala tenhle kožený pásek. Hodně se mi líbila i sada pro péče o vousy, ale znám svého muže….. Tohle už je hodně daleko za hranicí toho, co můj muž považuje za nutné k životu.

Pásek je vyroben z italské kůže, je hladký, elegantní a má klasickou černou barvu. Je vyroben v Dánsku z italské kůže. Zcela splňuje očekávání mého muže.

Je fajn, že lhůta pro vrácení zboží je 365 dní – za podmínky, že nebylo používáno. Důvod uvádět nemusíte. Vrácení je zdarma.

Společně s Trendhim pro Vás už brzy tady na blogu připravujeme soutěž – dárek pro své muže budou mít šanci vyhrát 3 čtenářky. Kromě vánočního překvapení na Vás čekají i 3 kožené pouzdra na karty. Budu ráda, když mi dáte vědět, co by jste nejraději pro svého muže pořídili Vy.

One Reply to “DÁREK PRO MUŽE”

  1. Pro muže vybrat dárek problém ani nemám. Jelikož stále sedí u pc, koupím něco takového, co se mu bude hodit, což je furt něco. Horší je to s rodiči, kteří pořád tvrdí, že všechno mají a nic nepotřebují. Takže to budou zase nějaké drobnosti z kosmetiky a budu si muset potrpět aspoň na tom jak zabalit dárek fakt pěkně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: