Pořád ještě mám rozepsaný článek o zásadních knihách na mé cestě rodičovstvím, ale s odstupem času mi přijde příliš dlouhý. Mám pocit, že jako inspirace bohatě postačí seznam těchto knížek. Rodičovský přístup je na tolik subjektivní věc, že to co oslovilo v dané knížce mě, vůbec nemusí oslovit Vás – i přesto, že se v podstatě shodneme nad způsobem řešení určité situace.

Netvrdím, že názory či postupy v nich uvedené jsem přijala stoprocentně za své, jen jsem se inspirovala a často začala o některých věcech přemýšlet jinak.

Knihu Vychováváme děti a rosteme s nimi myslím, že není třeba představovat. Určitě na ni narazil každý, kdo se jen trochu rozhlížel po knize o výchově dětí. Nenadchla mě z toho důvodů, že by mi přinesla konkrétní návod na výchovu děti fungující v každé situaci, spíš mě posunula na jinou kolej.

Díky online knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ máte možnost získat audionahrávku této knihy. Předčítá jí nezaměnitelný Jaroslav Dušek za hudebního doprovodu Yellow Sisters. 

Podmínky soutěže jsou stejné jako vždy, jen jsem přidala i Instagram: 

  1. Buď fanouškem FB profilu 3dmamablog nebo sleduj IG profil @3dmamablog.cz.
  2. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený dvakrát, stejně tak se zdvojnásobí šance, pokud zmíníte kamarádku, kterou by soutěž mohla zajímat.
  3. Napište komentář pod foto na FB, zde pod článek nebo na IG – Jaká kniha ovlivnila na rodičovské cestě Vás?

Soutěž potrvá do neděle 1.10. 2017, v pondělí 2.10. 2017 vyhlásím 1 výherkyni audioknihy.

Mohl by z toho vzniknout zajímavý seznam knih, co myslíte? 

7 Replies to “SOUTĚŽ O AUDIOKNIHU”

  1. Knih o vychove jsem diky sve profesy precetla mraky, ale citim ze ted potrebuju knizky z trochu jineho pohledu… kdybych mela vypichnout jednu, je to Repektovat a byt respektovan, k zapiskum se vracim.

  2. U mě to bylo určitě už zmiňované RaBR a loni mě hodně oslovilo Aha, rodičovství. A se stoupajícím počtem konfliktů mezi dětmi se chystám na opěvované Sourozence bez rivality.

    Moc díky za soutěž a hodně štěstí všem

    Jana

  3. Mě provází knihy Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, Sourozenci bez rivality a pořad otvírám Vychováváme děti a rosteme s nimi. Asi potřetí už pročítám Prvních 6 let ve vývoji a výchově dítěte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: