Blížící se začátek školního roku, související nejrůznější úhrady krát 3 znamená, že v druhé polovině prázdnin bude u nás přibývat nízkonákladových výletů. K včerejšímu výletu na Konopiště se na blogu ještě vrátím, teď jen v rychlosti posílám dál info o novém hřišti v zámeckém parku Konopiště. Je parádní – přesně tohle tam chybělo. 

Výlet na Konopiště tak získal další zastávku. 

Užijí si jej děti v každém věku. Naše věková kategorie 4 až 10 let díky obyčejným špalkům zaraženým v zemi odmítala odjet.

Okolní stromy poskytnou i příjemný chládek. Krásnější lesní pexesa jsme na výletě ještě nepotkali.

Hřiště je na louce nad Růžovou zahradou. 

Nevíte o podobném hřišti v okolí Prahy? Vyhlašujeme pátrání 🙂 V kombinaci s procházkou (projížďkou) okolo zámeckého rybníku a návštěvou Růžové zahrady se i přes návštěvu místní kavárny z tohoto celodenního výletu stává jeden z NEJ nízkonákladových výletů v okolí Prahy.

Navíc až do 2.9. je v provozu autobusová příměstká linka z centra Prahy přímo na zámek Konopiště. Více info na webu zámku.

 

Na náš seznam plánovaných výletů se můžete mrknout tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: