První náš kemp na naší cestě… příjemné překvapení. Poslední červnový týden zaplněn jen z poloviny. Louka pro stany byla obsazena jen čtyřmi stany. Krásný dřevěný stůl včetně lavic v blízkosti stanu. Zbytek louky byl jen pro naše děti.

Postavit stan bylo možné na dvou různých loukách. Ostatní bylo rezervováno pro pro karavany. Doporučuji vzdálenější od WC i hřiště. Většina byla u rybníku, v blízkosti recepce. Je to sice blíže na WC, ale větší soukromí jsme zaručeně měli na “naší” louce.

Pláž včetně sprch. Travnatá, kamínková. Všichni jsme zvládli bez bot. U dětí to není nic neobvyklého, u mě ano. Já jsem cíťa, ale tady nebyl problém.

Mušle i škeble nasbírány do zásoby.

Obchod, krásné hřiště hned u recepce, tj. ideální místo, když potřebujete cokoliv vyřídit…..děti jsou v blízkosti. Stejně tak restaurace v blízkosti. Vše okruhu pár metrů včetně záchodů.

Pračka, sušička. Vyzkoušela jsem. Bez problémů. Cenu si nepamatuju. Asi se dá dohledat na netu. Matně tuším, že okolo 100 Kč…možná se pletu. Žehlení zdarma.

Větší část kempu je pro karavany a obytné vozy. I přes velkou obsazenost karavany, kemp byl  v podstatě poloprázdný. Zvlášť po víkendu. Větší část osazenstva měla prostě jen zaparkováno. I během víkendu však na pláži během dne i večer jen pár lidí.

Kanoe, kajak včetně vest za 10 EUR/3 hod. Opravdu doporučuju. Mají i pro 5 osob. Projeli jsme se až ke květinovému ostrovu Mainau. Nezvládli jsme okolo, neb jsme po cestě zastavovali na plážích na svačinu:) Výhled nádherný. Klid, pohoda, nulový provoz. Potkali jsme 1 kajak a pár člůnů dále od břehu. Jinak nikde nikdo.

WC, sprchy čisté, v dostatečném množství. Ve srovnání s ostatními kempy po cestě nebyly tak luxusní, ale pro mě pořád příjemné překvapení. Čekala jsem daleko horší. Hlavně, co se týká počtu lidí. Tady pohodička.

Kemp v noci klidný, stejně tak ráno.

Základní kuchyň včetně ledničky a mražáku.

Jak jsme výletili se můžete přečíst tady.

Tohle rozhodně nebyla naše poslední cesta k Bodamskému jezeru. Určitě příště bereme kola. Za jakékoliv Vaše tipy budu vděčna. Kemp už máme:) , neb tady nám nic nechybělo.

2 Replies to “KEMP U BODAMSKÉHO JEZERA”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: