Bodamské jezero – Konstanz byla naše první zastávka a pro nás velké překvapení. Rozhodně se budeme vracet v blízké době. Určitě vezmeme i kola.

Postupně budu přidávat podrobnější informace k jednotlivým výletům. Odkazy budou přímo pod fotkami.

Krátké amatérské video nemůžu nepřidat… Nyní ve zkratce – nesrovnatelné s tím, co je k vidění v Mořském světě v Praze. Já si nejsem jista, jak velké davy lidí jsou v Kostnici běžně, ale my měli štěstí… #zadnedavy a na rozdíl od pražského, kam už se nevrátíme, do Kostnice si znovu výlet rádi naplánujeme.

Stejně tak neváhám doporučit termální koupaliště BODENSEE THERME (vnitřní i venkovní bazény) v Kostnici. Venkovní areál ideální pro rodiny s dětmi (prťaty i školáky).

Náš první rodinný výlet na kanoi stál byl zajímavý 🙂 . Považuju za zázrak, že jsme jeli v plném počtu a nevyklopili se.

Pokud by Vás zajímaly informace o kempu pro rodinu s dětmi u Bodamského jezera, mrkněte tady – odkaz pod fotkou:

Bodamské jezero nás překvapilo svou rozlohou. Pohled z druhé strany od Bregenz jsme si užili při zpáteční cestě domů.

Pro krátké protažení po dlouhé cestě autem se určitě hodí procházka na vrcholu Pfänderbahn.  Otázkou je jen správné načasování. Je zde připraven skvělý 30ti minutový okruh včetně hřiště (my šli určitě hodinku), ale čas kolem čtvrté hodiny odpolední asi nebyl ten nejlepší. V té době už tam bylo na mě hodně lidí. Možná by klidnější byla promenáda.

Zjistím a dám vědět. Určitě se tam vrátíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: