Neplánovaně, ale o to s větší radostí mám tento rok díky blogu možnost vyzkoušet si věci, které bych nejspíš ještě chvíli zcela opomíjela…

Jsem si jista, že stejně jako v případě fotoknihy by ignorace existence fotoobrazu byla velká škoda. Stačí jen kolem něj projít a zhmotnělá vzpomínka na čarovné místo mě pokaždé osvěží přívalem pozitivní energie – zvlášť když jdete po stodvacáté vysvětlit potomkovi, že vysypanou antuku z bot si opravdu půjde uklidit sám.

Mým jediným a hlavním důvodem byl opět strach z neznáma, tj. program bude komplikovaný, fotka nebude vypadat dobře, na stěnu si jej nepověsím, a vždyť to vlastně vůbec nepotřebuju, stačí fotka v rámečku… atd.

Tak nestačí, po téhle zkušenosti… fotka v rámečku opravdu nestačí… Potřebuju další, jeden je málo:) Nejen kvůli tomu, že speciálních míst, které si chci denně připomínat máme z našich cest opravdu docela dost. Jen pro info – na téhle fotce je Schwarzsee ve Švýcarsku, kousek od městečka Fribourg. Ideální místo pro rodinnou dovolenou v létě i v zimě. Už se těším, až si tam v létě zaplaveme. Doufám.:)

Obraz vypadá skvěle ze všech stran. Přiznávám, že ačkoliv to program umožňuje – já jsem nic neupravovala. Odeslala jsem na první dobrou – a rozhodně jsem tím nic nepokazila.

     

 

Příjemným bonusem byla opět rychlost – v úterý pozdě večer objednáno, ve čtvrtek brzy odpoledne již u nás doma. Pečlivě zabalené.

Shrnu-li tuto zkušenost – nejtěžší bylo vybrat fotografii. Vše ostatní bylo záležitostí pár minut.

Srdcovek bylo ve finále několik, místa je na stěně ještě dost….Saal Digital získal ve mě nového fanouška. Děkuji za příležitost a opravdu mne těší, že můj první krok do nepoznaného pole recenzí dopadl tak skvěle. S čistým svědomím mohu doporučit. A jen dodám – teď v únoru mají akci – na netu lze najít slevový kupón ve výši 450 Kč, při min. objednávce 750 Kč.

Ukládáte si inpiraci na Pinterest? Nezapomeňte na tento článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Webové stránky 3dmamablog.cz ukládájí soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.  

%d bloggers like this: