3DMAMABLOG obsahuje odkazy na externí webové stránky – některé tyto odkazy mohou být tzv. affiliate odkazy. Díky nim získám provizi pokaždé, když provozovateli externího webu přivedu spokojeného a platícího zákazníka. Tato provize pochází přímo od prodejce, Váš nákup nijak nenavýší. Nic to však nemění na tom, že doporučím jedině výrobky, kterým věřím a mám s nimi osobní zkušenost. Rozhodně je považuji za užitečné či přinášející radost mně osobně či dětem.

Testovací nákupy vítám, na druhou stranu nemám problém produkty vrátit a nepsat o nich. Zde na blogu o nich budu psát pouze v případě, že já sama budu spokojena.

Recenzní výtisky knih, testovací nákupy či sponzorské články jsou vždy označeny. Informace o původu předmětu článku je vždy uvedena. Články jsou také označeny štítky: sponzorovaný článek. U knižních recenzí je vždy uvedeno, zda jsem si knihu koupila či dostala v rámci výměny za recenzi.

Výběr knih či nákup konkrétního produktu vždy pečlivě zvažuji, neboť není mým cílem věci hromadit, ale naopak si život ulehčit a zjednodušit.

Jakmile se naplní životní cyklus recenzního výtisku v naší rodině, bude tato kniha věnována na charitativní účely.