Kdo jsem?

Jsem mámou na plný úvazek, 3 děti během 6ti let.

Zastánkyně očkování s rozumem, nikoliv podle českého očkovacího kalendáře.

Nejsem a nikdy nebudu dost extrémní ani dost alternativní v rodičovských přístupech. Spoléhám na vlastní intuici. Jakmile jsem přestala číst návody na výchovu dětí, život s dětmi se zdá být jednodušší.

Kolo, lyže, koloběžka, hory v létě i v zimě, přestup z alternativní školy do klasické, hledání mého zkraceného pracovního úvazku, rovnováha mezi mou vlastní realizací a životem vícedětné rodiny, jsou témata, která v této chvíli řeším(e).

I přesto, že nejsem stoprocentní zastánce montessori přístupu (extremní přístup v mateřské školce je zcela v protikladu s mým životním stylem), zvolila jsem pro své děti na prvním stupni montessori základní školu. Jejich škola a přístup mých dětí k některým znalostem a dovednostem mě nepřestává udivovat. Lehkost k tématům (násobilka, vyjmenovaná slova), které na tradiční škole znamenají drill, bych také ráda poslala jako inspiraci dál.

Miluju dobrou kávu a čokoládu. Nakupuju pouze online, v kamenném obchodě mě v ČR uvidíte výjimečně.

Ráda a hodně cestuju, kdysi dávno bez dětí do dalekých zemí – teď s dětmi v rámci evropského okruhu. Na letošní léto už připravuju okruh Německem a Švýcarskem. Nej tipy vhodné pro rodiny s dětmi budu sdílet tady na blogu.

Neustále hledám další zkratky, jak si ulehčit práci okolo domácnosti. Mám ráda rychlou inspiraci. Už jsem ve věku, kdy mi stačí dát TIP a umím se rozhodnout sama. Dlouhé vysvětlování už není pro mě.

Mým cílem je vytvořit místo pro pro rychlou inspiraci…online zápisník mých poznámek, ke kterým se i já budu vracet. Místo, které ulehčí hledání na netu – poskytne ověřené informace z reálného života s dětmi.

Jsem i na Instagramu, kde se snažím zveřejňovat běžné fotky ze života s dětmi. Nejednotím fotky stejným filtrem a barvou, ani neplánuju příspěvky v plánovači. Ani jedno z toho nesouvisí s realitou, natož s životem s dětmi.

V případě jakýchkoliv dotazů či námětů ke spolupráci mě neváhejte kontaktovat na info@3dmamablog.cz

PROHLÁŠENÍ

3DMAMABLOG obsahuje odkazy na externí webové stránky – některé tyto odkazy mohou být tzv. affiliate odkazy. Díky nim získám provizi pokaždé, když provozovateli externího webu přivedu spokojeného a platícího zákazníka. Tato provize pochází přímo od prodejce, Váš nákup nijak nenavýší. Nic to však nemění na tom, že doporučím jedině výrobky, kterým věřím a mám s nimi osobní zkušenost. Rozhodně je považuji za užitečné či přinášející radost mě osobně či dětem.

Recenzní výtisky knih, testovací nákupy či sponzorské články jsou vždy označeny. Informace o původu předmětu článku je vždy uvedena. Články jsou také označeny štítky: sponzorovaný článek. U knižních recenzí je vždy uvedeno zda jsem si knihu koupila, či dostala v rámci výměny za recenzi.

Výběr knih či nákup konkrétního produktu vždy pečlivě zvažuji, neboť není mým cílem věci hromadit, ale naopak si život ulehčit a zjednodušit.

Jakmile se naplní životní cyklus recenzního výtisku v naší rodině, bude tato kniha věnována na charitativní účely.

SPOLUPRÁCE