Další tipy na vánoční dárky jsou tady. Tentokrát pro kluky a holky ve věku 4 až 6 let. Pojďte nahlédnout. Shrnula jsem na jednom místě naše letošní tipy.

TIPY NA DÁRKY PRO KLUKY A HOLKY VE VĚKU 4 AŽ 6 LET

U nás v tomto věku vždy fungovaly samolepky. Naposledy u nás bodovala zoubková víla, která přinesla Prvních sto slov v angličtině. Samolepky zatím fungují i na opakované opatrné přemisťování. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Akční cena 139 Kč ►►►na odkazu pod fotkou.

Stejně tak velkým hitem byl sešit o Benátkách. Naprosto skvělá příležitost pro nás se vrátit k letošnímu výletu do Itálie. Ve stejné edici vyšel i Londýn.

Hledáte-li zajímavou hru, mrkněte na naše letošní tipy v kategorii článků Hrajeme si. Každá z nich u nás měla dlouhodobý úspěch, což se u řady her pro děti v této věkové kategorii říct nedá. Samaja i Ubongo jsou hry, které baví děti nejen školkáčky, ale také i školáky.

HRA NAJDI TO!

SAMAJA – ZVĚDAVÁ PLANETA

UBONGO

U nás letos nejmladší dostane retro kousek v podobě hry Logic. Narazila jsem na ni v eshopu Hugo chodí bos, jejichž kamenná prodejna kousek od divadla Minor v Praze je plná nejen nádherných hraček, ale také vstřícnosti a pozitivního přístupu. Je tam radost nakupovat. #PRzpřesvědčení #žádnáspolupráce 

Předplatné časopisu se u nás loni osvědčilo, dárek dělal radost opakovaně celý rok. Letos jsme vybrali pro předškolačku vybrali časopis Ben Já Mína.

BEN JÁ MÍNA

KNIŽNÍ TIPY PRO DĚTI VE VĚKU 4 AŽ 6 LET

Máte-li doma nadšeného počtáře, velkou radost určitě udělá jakákoliv sčítací kniha.

VELIKÉ SČÍTÁNÍ ZVÍŘAT

Velká kniha o strachu je opět kniha, která u Vás doma zůstane delší dobu. I mladší školáci si tam najdou to svoje. Ke knize se opakovaně vracíme. Žádnou další knihu o strachu nebudete potřebovat.

VELKÁ KNIHA O STRACHU

A Nelly? Moje srdcovka, ke které se i já ráda vracím.

V CO VĚŘÍ NELLY BUTTERFLY

Hledáte-li dárek vyrobený v ČR, nakoukněte na MAMARKET. Právě začali a nabídka lokálních pokladů se bude postupně rozšiřovat i pro starší děti.

Nezapomeňte však, že nejlepší dárek pro děti je společně strávený čas. Chybí-li Vám inspirace pro aktivity venku v chladném počasí, nakoukněte tady. Nikde jinde více tipů právě pro tuto věkovou kategorii nenajdete.

Celý prosinec pojedeme doma v adventním režimu, hledáte-li aktuální tipy pro život s dětmi, sledujte náš Instagram.

Fotím jen důvody pozitivní momentů našeho života. Neladím do správné barvy v rámci celého feedu ani neplánuju fotky na týden dopředu. Neplýtvám časem s dětmi na správnou kompozici či úhel pohledu. Trávíte-li čas s dětmi opravdu tady a teď, sami moc dobře víte, že času na focení je minimum. Můžete fotit nebo s nimi být v přítomném okamžiku. Dávám přednost druhému, neboť inspirace nepotřebuje dokonalou fotku.

Instagram je pro mě především o konkrétních tipech pro rodiny s dětmi, nikoliv stylizované veřejné album života jedné rodiny. Pojďme se v prosinci potkávat právě tam, inspirujme se navzájem.
3dmamablog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *